Словник, який пишеш ти! Скажи своє слово             

Умови користування

Використання вами вебсайту myslovo.com означає, шо ви погоджуєтесь з цими умовами користування. Порушення будь-якої з нижченаведених умов може привести до видалення усього вашого внеску. Дані правила можуть змінюватись та доповнюватись без попереднього повідомлення.

Деяким користувачам вміст вебсайту може здатися образливим. Будь ласка, не використовуйте цей вебсайт, якшо його вміст вас ображає.

Внесок користувачів:

Користувачі можуть визначати будь-які слова, а не лише сленг, незалежно від відсутності чи присутності слова у традиційних словниках. Вигадування нових слів вітається.

Слова для визначення/терміни можуть бути написані будь-якою мовою. Проте саме визначення має бути українською мовою. Користувачі можуть використовувати як кириличну розкладку, так і латинку. Ми нормально ставимося до ненормативної лексики та суржику, тож вільно використовуйте їх, головне, аби у словах проглядалася українська мова:)

Ми віримо, шо правда є множинна, того для одного слова допускається багато визначень. Кнопки лайк/нелайк допоможуть визначити, шо думають люди з приводу того чи іншого визначення.

Ми можемо редагувати та/або видаляти будь-які пости у будь-який момент на власний розсуд. На практиці це найчастіше означає, що ми додаємо “Подібні слова” які вважаємо за потрібне; також іноді ми перекладаємо українською визначення, які нам сподобались, але надіслані російською мовою. В цілому, ми намагаємося не втручатися у творчий процес мовотвору:)

Користувачі не можуть додавати контент, який є шкідливим, наклепницьким, місте персональні образи, порушує будь-чиї інтелектуальні права або іншим чином є незаконним. Користувачі можуть додавати расистські, сексистські або інші дискримінаційні визначення, якщо вони лише фіксують факт використання таких слів у суспільстві, а не провокують появу таких явищ.

Якщо користувачі додають на сайт медіа (зображення, відео чи аудіо), це означає, що вони володіють правами на них та передають нам права на розміщення, копіювання, продаж та інше використання таких медіа.

Якщо ви помітили на сайті вміст, який порушує чиїсь інтелектуальні, чи будь-які інші права, будь ласка, повідомте нам про це через форму на сторінці Контакт.